W czym mogę Ci pomóc

Zapraszam do współpracy w dwóch głównych obszarach, którymi są WordPress i copywriting. Zaoszczędź swój czas, zlecając mi zadania, które z przyjemnością wykonam za Ciebie.

Szukasz kogoś, kto stworzy dla Ciebie nową stronę internetową lub sklep? Potrzebujesz wsparcia z wyglądem lub funkcjonalnościami WordPressa?

Potrzebujesz tekstów stronę internetową lub bloga? Szukasz kogoś, kto napisze dla Ciebie artykuł do czasopisma albo książki? A może teksty do social mediów?

pod palma

W moim portfolio znajdziesz przykłady realizacji oraz zakres działań, a w kąciku copywritera próbki tekstów. Każdy projekt wyceniam indywidualnie, w oparciu o szacowaną liczbę roboczogodzin. Czas realizacji uzgadniamy na początku każdego projektu i jest on zależny od jego zaawansowania. Sprawdź moje referencje

Nie jestem wirtualną asystentką, lecz udzielam wsparcia jako wyspecjalizowana freelancerka firmom, które chcą mieć stały, odpowiedni nadzór nad stroną, a także uczę przyszłe asystentki obsługi WordPressa. W sprawie możliwości przeprowadzenia szkoleń napisz do mnie wiadomość

Jeśli szukasz osoby od social mediów, serdecznie polecam Wobuzza Moniki Czaplickiej.

oferta