Oferta dla stron internetowych

Powiedz mi, czego potrzebujesz, a ja znajdę dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Kilkanaście lat pracy zdalnej oraz doświadczenia w WordPressie sprawiają, że chętnie porozmawiam z Tobą o każdym pomyśle w zakresie strony internetowej. Dzięki pracy w hostingu oraz bycia aktywną moderatorką grupy WordPress Polska jestem stale na bieżąco z nowinkami ze świata WordPressa. 

Nowa strona internetowa

Pragniesz mieć swoją pierwszą lub nową stronę WWW? Nie wiesz od czego zacząć lub czy dysponujesz odpowiednim budżetem? Napisz do mnie maila i wspólnie wybierzemy najlepszą opcję.

Zmiany na istniejącej stronie

Masz już własną stronę na WordPressie, ale chcesz wprowadzić na niej zmiany? Na przykład dołączyć sklep, wdrożyć płatności czy zmienić motyw? Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kompleksowa opieka nad WWW

Szukasz osoby, która zaopiekuje się gotową stroną? Na przykład sprawdzi oraz wykona aktualizacje, przypilnuje harmonogramu opłat, ale także wrzuci przygotowane przez Ciebie treści? Sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Działajmy kompleksowo

Wszystkie powyższe opcje możesz połączyć z ofertą copywritingu. Chętnie stworzę dla Ciebie teksty, pamiętając o tym, aby były przyjazne dla wyszukiwarek. Możemy także rozpocząć współpracę długofalową przy tworzeniu treści dla Twojego bloga. Każda taka oferta jest wyceniana indywidualnie, przy czym dla usług kompleksowych stosuję preferencyjne ceny. Zaoszczędź swój czas, zlecając kilka zadań jednej osobie. 

jastrona