Referencje

Jestem dumna, że w trakcie mojej pracy mogę poznawać oraz współpracować z wieloma ciekawymi osobami. Niektóre z nich przekazały mi swoje referencje, które z przyjemnością publikuję na stronie. Może znajdą się tutaj także Twoje?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Jacek Kowalczyk OLYMPUS POLSKA

W okresie od października 2008 do kwietnia 2016, Anna Starek-Wróbel moderowała Forum OlympusClub stanowiące własność naszej firmy, tj. Olympus Polska. Swoje zadania wykonywała kierując się zarówno postanowieniom regulaminu Forum, jak i szacunkiem dla osób uczestniczących w dyskusjach. Dzięki swoim wyważonym opiniom i bezstronności, była lubiana na Forum, co pozwala mi zarekomendować ją jak najgoręcej do zadań wymagających stałych relacji z wieloma osobami.

Miałam okazję przez krótki czas współpracować z Anią. Ania bardzo angażuje się we współpracę jako wirtualna asystentka.

Ma kreatywne podejście do wykonywanej przez siebie pracy i mnóstwo pomysłów. Jest bardzo dokładna i rzetelna, a przy tym ma lekkie pióro, co widać między innymi na jej blogu.

Jest bardzo niezależną osobą i nie poddaje się, dopóki nie osiągnie celu. Jeśli szukasz do współpracy osoby o takich cechach, to właśnie ją znalazłeś.

Svetlana Bejnar

Ogromnym plusem Ani jest jej terminowość oraz ogromna pracowitość. Jeżeli mam problemy z Facebookiem czy stroną internetową, to zawsze zwracam się do niej. Pomaga mi również w opracowaniu merytorycznych tekstów na potrzeby szkoleń reklamy. Dostaję jasne wytyczne odnośnie tego, co powinnam zrobić lub co ona wykona dla mojego Studio. Polecam!

Małgorzata Szablowska

Polecam gorąco współpracę z Anią, jako osobą kompetentną, umiejącą pociągnąć za sobą innych oraz komunikatywną. Ania zawsze chętnie angażuje się w sprawy pomagania zwierzętom. Ma w stosunku do nich empatię i wiele miłości. Zorganizowana przez nią licytacja cieszyła się powodzeniem. Polecam współpracę z Anią.

Edyta Lech https://virtualmess.pl/

Wiele lat wykładała WordPressa studentom na uczelni wyższej. Olbrzymia wiedza, doświadczenie i co najważniejsze udziela lekcji 1:1. Chyba jako jedyna. Uczy podstaw, ale też może cię podciągnąć jeśli już coś umiesz i od razu odpowiada na pytania. Konkretnie. Nie trzeba szukać odpowiedzi w internecie albo na grupach i liczyć, że ktoś zna odpowiedź.