Inni o mnie:

Posiadam wieloletnie doświadczenie we współpracy z osobami prywatnymi oraz firmami małego i średniego sektora. Tworzyłam dla nich strony, zmieniałam i odświeżałam wygląd serwisów internetowych, pisałam i redagowałam teksty oraz opracowywałam grafiki.

Oto opinie niektórych moich klientów: 

W okresie od października 2008 do kwietnia 2016, Anna Starek-Wróbel moderowała Forum OlympusClub stanowiące własność naszej firmy, tj. Olympus Polska. Swoje zadania wykonywała kierując się zarówno postanowieniom regulaminu Forum, jak i szacunkiem dla osób uczestniczących w dyskusjach. Dzięki swoim wyważonym opiniom i bezstronności, była lubiana na Forum, co pozwala mi zarekomendować ją jak najgoręcej do zadań wymagających stałych relacji z wieloma osobami.

Jacek Kowalczyk

Olympus Polska

Ania bardzo angażuje się we współpracę jako wirtualna asystentka. Ma kreatywne podejście do wykonywanej przez siebie pracy i mnóstwo pomysłów. Jest bardzo dokładna i rzetelna, a przy tym ma lekkie pióro, co widać między innymi na jej blogu. Jest bardzo niezależną osobą i nie poddaje się, dopóki nie osiągnie celu. Jeśli szukasz do współpracy osoby o takich cechach, to właśnie ją znalazłeś.

Agata Limanówka

Strateg, psycholog i praktyk biznesu

Polecam z całego serca współpracę z Anią. Już nie raz uratowała moją stronę w awaryjnych sytuacjach. Teraz, kiedy zależało mi na poprawieniu funkcjonalności strony, od razu wiedziałam do kogo się zwrócić. Ania szybko i sprawnie poradziła sobie z przeniesieniem mojego sklepu z EDD na Woo Commerce, poprawieniu błędów w CSS, a także zrealizowała moje wyobrażenia o wyglądzie strony, których nie umiałam sama wdrożyć. Polecam!

Karolina Nicpoń

Blogerka - nicponwkuchni.pl

Polecam współpracę z Anią, którą poznałem podczas poszukiwania kompetentnej osoby do przygotowania materiałów informacyjnych. Ania opracowała dla mnie niezbędne druki, zredagowała teksty i przygotowała je do publikacji. Z jednorazowego zlecenia, wywiązała się wielomiesięczna współpraca. Polecam, gdyż Ania jest osobą zaangażowaną i terminową, która stara się zawsze pamiętać o kalendarzu swojego zleceniodawcy!

Hieronim Kuryś

Radny powiatu wrocławskiego

Serdecznie polecam wszystkim współpracę z Anią, zwłaszcza tym, którzy chcą mieć swoją stronę/bloga dokładnie takiego, jak sobie wymyślili 🙂 Ania jest profesjonalistką! A do tego cierpliwie wysłuchuje, czego nam potrzeba i do skutku wdraża najbardziej specyficzne funkcjonalności i elementy strony. Ani razu nie usłyszałam od niej: "Nie da się!", co niestety jest częste u wielu webmasterów.

Olga Zazie Gromek

Blogerka - zazie.com.pl

Ogromnym plusem Ani jest jej terminowość oraz ogromna pracowitość. Jeżeli mam problemy z Facebookiem czy stroną internetową, to zawsze zwracam się do niej. Pomaga mi również w opracowaniu merytorycznych tekstów na potrzeby szkoleń reklamy. Dostaję jasne wytyczne odnośnie tego, co powinnam zrobić lub co ona wykona dla mojego Studio. Polecam!

Svetlana Bejnar

Studio Mirabilis

Współpracuję z Anią każdego roku podczas tworzenia ulotek mojego Syna 1% podatku. Szybkie i perfekcyjne działanie Ani pozwala nam co roku zbierać 1%, a przy okazji Ania ma wielkie serce do tego typu inicjatyw i ulotki jej projektu dostajemy za darmo, za co bardzo dziękujemy!

Małgorzata Janik

Pomóżmy Mikołajkowi Janik

Polecam gorąco współpracę z Anią, jako osobą kompetentną, umiejącą pociągnąć za sobą innych oraz komunikatywną. Ania zawsze chętnie angażuje się w sprawy pomagania zwierzętom. Ma w stosunku do nich empatię i wiele miłości. Zorganizowana przez nią licytacja cieszyła się powodzeniem. Polecam współpracę z Anią.

Małgorzata Szablowska

Blogerka, prowadzi DT - zamoimidrzwiami.pl

Ania dokonała kompleksowej przebudowy mojej strony internetowej. Uwzględniła przy tym potrzeby moich klientów oraz moje wyobrażenie o serwisie. Zdecydowanie polecam współpracę.

Joanna Jurasz

Perfect Quality

Polecam wszystkim współpracę z Anią. Strona przez nią zaprojektowana od razu trafiła w mój gust, zaprojektowana została czytelnie i nowocześnie. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc i głos doradczy.
Rewelacja!

Aleksandra Mahony

Właścicielka hodowli Avari*PL

Bardzo pomocna i efektywna!! Moja strona też była zwykła, najzwyklejsza, ale od czasu, kiedy poznałam Anię, wiele się zmieniło. Działa też czynnie w grupie WordPress Polska, więc można iść w ciemno.

Marta Drougard

Droug Art Event

Najlepsza, najcierpliwsza i w ogóle mastera nawet dla tych, co w jej języku nie mówią i zapominają wszystko z prędkością światła (nomenklaturę, hasła, loginy etc.). No Cesarzowa WordPressa.

Anka K. Misztal

Redaktor, korektor

Ania jest genialna w tym, co robi, a przy tym jest bardzo pozytywną i serdeczną osobą  ! Pomagała mi z pierwszą stroną (bestpr.pl) teraz z drugą (astroguide.pl). Jestem dość wymagająca jako klient, więc jak chcę, żeby coś było zrobione dobrze i szybko, to idę do Ani.

I nigdy się nie zawiodłam. To jest ekspert z gatunku tych, którzy zawsze znajdą rozwiązanie Twojego problemu. Jak nie drzwiami, to wejdzie oknem .
Polecam z całego serca pomoc Ani w zakresie wszystkiego, co jest związane z WordPressem. Za jej namową wykupiłam hosting w jdm.pl i też jestem mega zadowolona. #fullpro

Tatiana Kałużniacka

Właścicielka agencji PR

Wiele lat wykładała WordPressa studentom na uczelni wyższej. Olbrzymia wiedza, doświadczenie i co najważniejsze udziela lekcji 1:1. Chyba jako jedyna. Uczy podstaw, ale też może cię podciągnąć jeśli już coś umiesz i od razu odpowiada na pytania. Konkretnie.

Nie trzeba szukać odpowiedzi w internecie albo na grupach i liczyć, że ktoś zna odpowiedź.

Edyta Lech

Wirtualna asystentka - Virtual Mess

Sprawnie, w miłej atmosferze i co najważniejsze zrozumiałe tłumaczenie Ani to największy plus. Polecam 🙂

Monika Szlęk

Misja Hotel

P. Ania to profesjonalistka w tym co robi.  Polecam zdecydowanie! 

Agnieszka Kacprzak

Seacargoo.com

Polecam współpracę z Anią. Ogrom wiedzy i doświadczenia i co najważniejsze dla mnie potrafi świetnie wszystko wytłumaczyć. Dzięki Ani zrobiłam swoją stronę internetową. No i mogę liczyć na jej pomoc jak coś dzieje. 

Magda Radzikowska-Buchała

Wirtualna asystentka - profesjonalnieonline.pl

Ania pomogła mi wystartować ze stroną. Naniosła poprawki i nauczyła mnie wprowadzać zmiany w gotowy motyw. Fajna kobitka, dobra współpraca i kontakt. Polecam.

Joanna Masłowska

Blogerka - odbrzuszka.pl

Wielką zaletą we współpracy z Anią jest to, że posiada fachową wiedzę z kilku obszarów. Dzięki kompleksowemu podejściu wiem, że nasza strona internetowa jest nie tylko "ładna" ale również funkcjonalna i zoptymalizowana pod SEO. Uzyskałam także wiele cennych wskazówek na przyszłość dotyczących pozycjonowania strony. Szczerze polecam ☺️

Aleksandra Syta

Fotowoltaika Teplo.pl

Znamy się od lat i co jakiś czas współpracujemy. Zlecenie Ani, by stworzyła jakieś teksty na niemal dowolny temat, to gwarancja, że będą zrobione. W dodatku sprawnie i kreatywnie, jak też poprawnie po polsku, co dziś jest naprawdę rzadkością. Wiem, co piszę, bo sama jestem korektorem i redaktorem – a teksty zamówione u Ani przeglądam tylko pro forma. Zdecydowanie polecam współpracę z nią. Warto!

Anna Popis-Witkowska

Korektor, redaktor Scriptoris

Moja przygoda z WordPressem dopiero się zaczyna. Uczę się pod okiem Ani i już wiem, że ma mega wiedzę. Jestem przekonana, że wiele się nauczę. Polecam z całego serca.

Grażyna Raniszewska

Usługi Biurowe Clip

Ania jest bardzo kompetentna i polecam szczerze. Ale przede wszystkim jest jedna rzecz - ona naprawdę chce pomóc i rozwiązać problem.

Marta Pardyak

Blogerka - sekretypiekna.com.pl

Nie mam słów, żeby opisać moje zaufanie do Ani w kwestiach techniczno-Wordpressowo-magicznych.  Minął niemal rok odkąd Ania namówiła mnie do dosyć drastycznej przebudowy mojej strony www. Nie tyle chodziło o szatę graficzną, co o zaplecze. Nie rozumiałam tego kompletnie. Musiałam zaufać.
Dzisiaj wiem, że było warto 👍 Strona śmiga, wszystkie zaproponowane przez Anię zmiany sprawdzają się znakomicie, a Google wreszcie zdecydowanie bardziej mnie lubi 
No i polubiłam wprowadzanie co chwilę nowych zmian, bo prowadzenie strony jeszcze nigdy nie było tak proste 
Aniu, jeszcze raz dziękuję.

Marta Łazar

CAMINA Business & Finance

Ania opiekuje się moimi dwiema stronami na WordPressie. Wyprowadziła je z wielkiej czarnej dziury, w którą wpadły przez to, że ich dwa lata nie aktualizowałam (😅).

Sprawnie, profesjonalnie, bez chodzenia na skróty. Jeśli oddawać swoją stronę, to tylko w takie ręce 

Ewa Popielarz

Redaktora, blogerka - ewapopielarz.pl

Ania to według mnie WordPress Ninja! Uczy dobrych praktyk związanych z obsługą strony. Wspaniała, bardzo pomocna osoba, która jest nastawiona na potrzeby Klienta. Gorąco polecam! 😊

Ola Osewska-Maj

Wirtualna asystentka - okiemkierowniczki.pl

Kompleksowo, konkretnie, rzetelnie i na wysokim poziomie. Uwielbiam pracować z Anią bo wiem, że każdy projekt będzie dopięty na ostatni guzik. Polecam każdemu, szczególnie w obszarze WordPress - budowanie stron, ich obsługa ale i szkolenia!

Ela Wolińska

Wirtualna asystentka - Pomoc dla biznesu

Kompleksowo, konkretnie, rzetelnieZ Anią miałam okazję kontaktu podczas kilku godzinnych konsultacji na temat Word Pressa i strony www. Ania naprawdę wie co mówi i robi. Przyjaźnie tłumaczy, powie więcej niż człowiek potrzebuję. Word Press od razu staje się łatwiejszy. Dzięki Anna Starek-Wróbel i na wysokim poziomie. Uwielbiam pracować z Anią bo wiem, że każdy projekt będzie dopięty na ostatni guzik. Polecam każdemu, szczególnie w obszarze WordPress - budowanie stron, ich obsługa ale i szkolenia!

Emilia Wasążnik

Wirtualna asystentka - Assistant Support

U Ani robiłam kurs z WP i po tym kursie byłam wstanie samodzielnie postawić swoją stronę, jak i udoskonalić mój blog. Po zakończonej usłudze, Ania nie znika. Odpowiada zawsze na pojawiające się pytania i nadal wspiera.

Zawsze znajdzie czas, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związanie z WP.

Polecam pracę z nią.

Marta Cencora

Will Manage 4 You

Mega miła osóbka z mega pomysłami.

Polecam!

Katarzyna Karpińska

La Medica Day Spa

Polecam! Ania wie co i jak zrobić, żeby wszystko zadziałało.

Anna Łopacińska

Lopacinski of Belgravia Polska

Ania robiła mi stronę www.

Polecam jej usługi.

Piotr Sokół

Zarządzanie najmem - Problem do wynajęcia

Szybka i fachowa pomoc od ręki.

Bardzo polecam 

Grzegorz Paliś

Bloger - GMALE.pl

Serdecznie polecam. Ania to profesjonalistka w każdym calu. Do tego sympatyczna i cierpliwa.

Maja Feder

Strefa Biologii

Bardzo polecam! Miła współpraca, cierpliwa i sympatyczna kobieta. Polecam!

Justyna Seget

Pani Kropka Dekoruje

Ania jest bardzo pomocną i rzetelną osobą. Rewelacyjnie zna się na swoim fachu i chętnie dzieli się swymi umiejętnościami. Odpowiada na wszystkie pytania, jest otwarta na współpracę i słuchanie potrzeb drugiej strony. Bardzo polecam współpracę z Anią!

Sylwia I.

Korektorka

Pełny profesjonalizm w każdym calu. 🙂

Justyna Markiewicz

Kiwi Jobs

Aniu,

dziękujemy za pomoc. Zlecenie było dość naglące, bo błędy które powstały na firmowej stronie, miały wpływ na wizerunek firmy. Mimo wszystko poradziłaś sobie, jak na profesjonalistkę przystało. Szybko, sprawnie i w satysfakcjonującej cenie 🙂 Powinnaś uczyć wszystkie agencje, jak szybko można kontaktować się z klientem w trakcie realizacji zlecenia. Powodzenia w dalszej pracy i rozwoju.

Agnieszka Rodak

Prezes Rumia Invest

Miła, sympatycznie współpraca, po ludzku tłumaczy wszystkie zawiłości techniczne. Polecam!

Magdalena Strzyżewska

Pracownia Nie Tylko o Ogrodach