Referencje

Praca zdalna wymaga dużej samodyscypliny oraz samodzielności przy podejmowaniu kluczowych decyzji. Jednocześnie daje poczucie wolności oraz możliwość dużego samorozwoju. Lubię obserwować, kiedy sprawy moich zleceniodawców układają się tak, jak powinny.


Jestem dumna, że w trakcie mojej pracy mogę poznawać oraz współpracować z wieloma ciekawymi osobami. Niektóre z nich przekazały mi swoje referencje, które z przyjemnością publikuję na stronie. Może znajdą się tutaj także Twoje?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Jacek Kowalczyk OLYMPUS POLSKA

W okresie od października 2008 do kwietnia 2016, Anna Starek-Wróbel moderowała Forum OlympusClub stanowiące własność naszej firmy, tj. Olympus Polska. Swoje zadania wykonywała kierując się zarówno postanowieniom regulaminu Forum, jak i szacunkiem dla osób uczestniczących w dyskusjach. Dzięki swoim wyważonym opiniom i bezstronności, była lubiana na Forum, co pozwala mi zarekomendować ją jak najgoręcej do zadań wymagających stałych relacji z wieloma osobami.

Miałam okazję przez krótki czas współpracować z Anią. Ania bardzo angażuje się we współpracę jako wirtualna asystentka.

Ma kreatywne podejście do wykonywanej przez siebie pracy i mnóstwo pomysłów. Jest bardzo dokładna i rzetelna, a przy tym ma lekkie pióro, co widać między innymi na jej blogu.

Jest bardzo niezależną osobą i nie poddaje się, dopóki nie osiągnie celu. Jeśli szukasz do współpracy osoby o takich cechach, to właśnie ją znalazłeś.

Svetlana Bejnar

Ogromnym plusem Ani jest jej terminowość oraz ogromna pracowitość. Jeżeli mam problemy z Facebookiem czy stroną internetową, to zawsze zwracam się do niej. Pomaga mi również w opracowaniu merytorycznych tekstów na potrzeby szkoleń reklamy. Dostaję jasne wytyczne odnośnie tego, co powinnam zrobić lub co ona wykona dla mojego Studio. Polecam!

Małgorzata Szablowska

Polecam gorąco współpracę z Anią, jako osobą kompetentną, umiejącą pociągnąć za sobą innych oraz komunikatywną. Ania zawsze chętnie angażuje się w sprawy pomagania zwierzętom. Ma w stosunku do nich empatię i wiele miłości. Zorganizowana przez nią licytacja cieszyła się powodzeniem. Polecam współpracę z Anią.