Oferta copywritingu

W wyobraźni widzisz idealny obraz swoje produktu, ale nie wiesz, jak ubrać go w odpowiednie słowa? 😉 Żaden problem! Zrobię to za Ciebie. A może przyda Ci się artykuł tematyczny? Chętnie piszę na tematy społeczne, psychologiczne, lifestylowe oraz parentingowe. Przygotuję jednak także publikacje z innego zakresu.Co mogę dla Ciebie napisać?

Artykuły skrojone idealnie dla bloga

Blog pełni istotne funkcje, gdyż zawarte w nim treści nie tylko wspomagają pozycjonowanie, ale także dostarczają dodatkowych informacji o usługach lub produktach.

Nowe teksty na Twoją stronę WWW

Masz już własną stronę, ale potrzebujesz odpowiednich tekstów? Zapraszam do współpracy! Aby uzyskać wycenę, podaj mi na maila szczegóły.

Poprawki istniejących już tekstów

Przejrzę Twoje wpisy blogowe lub teksty na stronie WWW, poprawię je oraz w razie potrzeby wzbogacę.  Zadbam, aby były przyjazne dla wyszukiwarek.

Przykłady tekstów

Aby zachować najwyższą jakość publikowanych materiałów, każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Możliwa jest też stała współpraca w ramach abonamentu miesięcznego. W moim dorobku znajdują się własne artykuły naukowe oraz popularnonaukowe. Przykłady napisanych przeze mnie tekstów znajdziesz w kąciku copywritera