CMO po godzinach

Cześć, nazywam się Ania Starek-Wróbel (czyli CMO po godzinach) i od lat pomagam klientom zrealizować ich różnorodne plany o wymarzonej stronie internetowej. 

Chętnie pomogę także Tobie!

Początki mojej pracy sięgają roku 2006. Szukając nowych wyzwań, ciągle starałam się, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby klientów w zakresie własnej witryny WWW.

Obecnie pracuję jako CMO (czyli chief marketing officer) w hostingu dedykowanym WordPressowi, tworzę i zmieniam strony internetowe oraz piszę różnorodne teksty na potrzeby tradycyjnych czasopism oraz świata wirtualnego.

 

CMO po godzinach

Współpracuję zdalnie z klientami z całej Polski, ale możesz spotkać mnie najczęściej w moim rodzinnym Wrocławiu lub w Opolu. Na życzenie szkolę stacjonarnie z obsługi WordPressa. Nazwa mojej strony CMO po godzinach powstała spontanicznie, gdyż pokazuje, że nie tylko dowodzeniem marketingiem człowiek żyje. Natomiast projektami moich klientów zajmuję się jak najbardziej w wymiarze full-time.

Zawodowo

Pierwsze strony WWW zaczęłam tworzyć kilkanaście lat temu. Były to statyczne witryny, takie jak większość w tamtejszych czasach. Z WordPressem jestem nieprzerwanie związana od 2007 roku. To pierwszy CMS, który skradł moje serce, chociaż zdarzało mi się dawniej pracować na Joomli i Drupalu.

Równolegle pisałam teksty, które ukazywały się na łamach czasopism oraz stronach internetowych moich klientów. Więcej o moich tekstach oraz ich próbki znajdziesz w kąciku copywritera.

Obecnie pracuję w firmie hostingowej JDM.pl, projektuję strony, tworzę teksty oraz jestem moderatorką grupy WordPress Polska. Współpracuję również z Burzowo.info.

Piszę blogi– eksperckiego poświęconego zagadnieniom związanym z WordPressem oraz hostingiem, a także bardziej lifestylowego o pracy zdalnej oraz work-life balance July Morning.

Doświadczenie
 • Mój pierwszy tekst Za długie drogi dla turysty ukazał się na łamach „Gazety Wyborczej Trójmiasto” w 2001 roku;
 • rok później założyłam blog publicystyczny, na którym publikowałam nieprzerwanie aż do 2011 roku;
 • od 2006 roku zaczęłam regularną współpracę z wydawnictwami oraz osobami prywatnymi w zakresie copywritingu oraz tworzenia statycznych stron internetowych;
 • od 2007 roku tworzę strony wyłącznie na WordPressie;
 • w latach 2008-2016 – moderowałam forum OlympusClub Polska, byłam także współautorką artykułu na jego temat (poczytaj więcej o mnie i OlympusClubie);
 • 2009-2017 – zajmowałam się badaniami nad systemem informacji o ochronie środowiska w Polsce (byłam stypendystką w ramach projektów realizowanych dzięki Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki);
 • 2010-2014 – prowadziłam zajęcia z projektowania stron internetowych na Uniwersytecie Wrocławskim dla studentów studiów dziennych oraz stacjonarnych;
 • 2012 –zainicjowałam oraz częściowo organizowałam ogólnopolską akcję Pomóżmy Ewie, dzięki której uzbierano prawie 1 mln PLN (poznaj szczegóły);
 • 2015-2016 – współpracowałam z wrocławską agencją reklamową, również stacjonarnie, zajmując się projektowaniem stron, przygotowaniem materiałów do druku oraz prowadzeniem social mediów;
 • 2016-2017 współpracowałam z wrocławską restauracją, zwyciężczynią Restaurant Week Polska, dla której stworzyłam stronę internetową, przygotowywałam druki, zdjęcia, tłumaczenia tekstów, opracowywałam newsletter oraz koordynowałam prace copywriterskie i działania w social mediach;
 • od 2017 roku zajmuję się wyłącznie WordPressem oraz copywritingiem, a sporadycznie także social mediami, wykorzystując do tego doświadczenie z poprzednich lat.
Prywatnie
javelsatis

Jestem wielką fanką podróży – tych dalekich, ale także tych całkiem bliskich. Najchętniej cały czas pracowałabym z drogi, aby jednocześnie poznawać nowych ludzi oraz nieznane miejsca.

Najlepiej relaksuję się za kierownicą. Daje mi to poczucie absolutnej wolności i możliwości dowolnego przemieszczania się. 🙂 Drugą moją pasją od wielu lat jest fotografia przyrodnicza i podróżnicza. 

Jestem książkoholiczką. Przeczytane przeze mnie książki z reguły dostają drugie życie, trafiając do biblioteki publicznej.   

Mam prawie nastoletniego syna, trzy koty „z odzysku” oraz psa (także ze schroniska). Od lat czynnie angażuję się w pomoc potrzebującym zwierzętom.

Jeśli chcesz ze mną współpracować, po prostu napisz

jaizwierzeta